Wyniki konkursu „Z książką na wakacjach”

Drodzy Czytelnicy, ogłaszamy wyniki konkursu fotograficznego „Z książką na wakacjach”.

Organizatorem konkursu „Z książką na wakacjach” była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Klimontów, pan Marek Goździewski. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa oraz zachęcenie osób w różnym wieku do wyjścia z domu i czynnego spędzania czasu w wakacje. Do biblioteki wpłynęło dziesięć prac konkursowych.

Komisja konkursowa w składzie: Danuta Potocka, Jadwiga Gawlik oraz Ewa Piotrowska oceniła przesłane prace pod kątem ich oryginalności, nieszablonowego podejścia do tematu i estetyki wykonania. Nadesłane prace spełniały kryteria regulaminu i każda z nich była wyjątkowa. Dlatego też komisja jednogłośnie zadecydowała o wyróżnieniu wszystkich nadesłanych zdjęć.

A oto laureaci: Zofia Kubik, Paulina Bokwa, Julia Kawińska, Patryk Kawiński, Hanna Rożek, Zuzanna Rożek, Antoni Kochan, Natalia Berbeś, Szymon Leśniewski oraz Dominika Drab.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród.