Wyniki Konkursu „Ferie z Książką”

Szanowni Czytelnicy,

Ogłaszamy wyniki zimowego konkursu fotograficznego „Ferie z książką”.

Organizatorem konkursu była Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa oraz zachęcenie osób w różnym wieku do wyjścia z domu i czynnego spędzania czasu podczas ferii zimowych. Natomiast zadaniem konkursowym było wykonanie oryginalnego zdjęcia, prezentującego książkę na feriach zimowych.

Komisja konkursowa oceniła wszystkie nadesłane na naszą skrzynkę pocztową prace. Zdjęcia oceniane były pod kątem ich oryginalności, nieszablonowego podejścia do tematu i estetyki wykonania. Prace spełniały wymogi Regulaminu Konkursu. Komisja przyznała osiem wyróżnień w Konkursie i nagrodziła :Antoniego Dybus, Adama Pacholczaka, Emilię Nowak, Aleksandrę Kowalską, Hannę Rożek, Zuzannę Rożek, Agnieszkę Sośniak oraz Gabrielę Sośniak. Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłowych prac i zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród do naszej biblioteki.

Poniżej prezentujemy wyróżnione prace