Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie

27-640 Klimontów, ul. Krakowska 19, tel. 158655390, email: gbp.klimontow@interia.pl

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2021

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie jest beneficjentem Programu Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, w ramach którego zdefiniowany jest Priorytet 1 „Poprawa oferty bibliotek publicznych”, Kierunek Interwencji 1.1 „Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych”, który realizuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu za pośrednictwem Biblioteki Narodowej.

W 2021 roku na realizację zadania „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek Interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0” Biblioteka uzyskała środki finansowe Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w wysokości 10.369,00 zł. Za otrzymaną kwotę zakupiliśmy 352 egzemplarze nowości wydawniczych.

Loga NPRCz-1

 

 

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie w 2020 roku otrzymała dofinansowanie w kwocie 17.000 zł. na zadanie w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.

Za otrzymaną kwotę zakupiliśmy 733 egzemplarze nowości wydawniczych do zbiorów biblioteki.

Loga MKiDN-1Loga MKiDN-2Loga MKiDN-3

  Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie w 2019 roku otrzymała dofinansowanie w kwocie 7270 zł. na zadanie w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. 

Za otrzymaną kwotę w 2019 roku zakupiliśmy 338 egzempalrzy nowości wydawniczych do zbiorów biblioteki.

Loga MKiDN-1Loga MKiDN-2Loga MKiDN-3

  Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie w 2018roku otrzymała dofinansowanie w kwocie 6796 zł.na zadanie w ramach Programu Wieloletniego " Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. Za otrzymaną kwotę w 2018 roku zakupiliśmy 306 nowości wydawniczych do zbiorów bibliotetki.

 

Loga MKiDN-1                Loga MKiDN-2           Loga MKiDN-3

Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie na 2017 rok otrzymała dofinansowanie w kwocie 6645 zł. na zadanie w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa " Priorytet 1 - Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa. Za otrzymaną kwotę  w 2017 roku zakupiliśmy 265 nowości wydawniczych do Biblioteki.

Loga MKiDN-1                 Loga MKiDN-2Loga MKiDN-3

                                                                                                                       

Jesteś tutaj: Start Projekty MKiDN