Spotkanie z Grażyną Jeromin-Gałuszką, autorką "Magnolii", "Złote nietoperze","Gdybyś mnie kochała" czy "Złoty sen" odbyło się w naszej bibliotece w piękny wiosenny wtorek piątego kwietnia.

Grażyna Jeromni-Gałuszka, jest autorką bardzo poczytnych książek nie tyko dla kobiet. Ukończyła bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenopisarstwo w PWSFTViT w Łodzi. Zadebiutowała w 2007 roku powieścią "Złote nietoperze", za którą otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie literackim Kolory życia. W 2014 roku otrzymała nagrodę za "Magnoilię" na Festiwalu Literatury Kobiecej Pióro i Pazur w Siedlcach. Na co dzień mieszka w Sosnowicy, niedaleko Radomia. 

Autorka ujęła czytelników swoja osobą, posypały się pytania na które chętnie odpowiadała. Czytelniczki dzieliły się refleksjami na temat  przeczytanych książkach, pytały skąd czerpie pomysły, jak powstaje książka, czy ma ulubionego bohatera? Były też pytania o to jaka jest prywatnie Grażyna Jeromin-Gałuszka i jakie są plany odnośnie nowych powieści.

Na zakończenie autorka wpisywała czytelnikom dedykacje w swoich książkach, życząc miłej lektury.

Spotkanie zorganizowano w ramach DKK, współfinansowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Kielcach i Instytut Książki.

Jeromin-Gałuszka-1Jeromin-Gałuszka-2Jeromin-Gałuszka-3Jeromin-Gałuszka-4Jeromin-Gałuszka-5Jeromin-Gałuszka-6Jeromin-Gałuszka-7Jeromin-Gałuszka-8

Nowe książki
  • Nowości 2017-1.-6
  • Nowości 2017-4

UG Klimontów WBP Kielce

MAK + Biblioteka +

Facebook Instytut Książki

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Dyskusyjny Klub Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2014 – 2020

Program Rozwoju Bibliotek

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy

Biuletyn Informacji Publicznej

Program Szwajcarski - Ministerstwo Rozwoju

Kanał GBP Klimontów