Ibuk Libra - wirtualna czytelnia

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie wykupiła nowy dostęp do platformy IBUK Libra.

Zapraszamy naszych stałych i nowych czytelników po odbiór kodów PIN dostępu do wirtualnej czytelni. Bez wychodzenia z domu macie dostęp do elktronicznej wersji publikacji naukowych i popularnonaukowych z różnych dziedzin wiedzy. W dzisiejszych czasach jest to olbrzymie ułatwienie w dostępie do ksiązki.

Z oferty czytelni można korzystać na komputerze, laptopie, smartfonie czy tablecie. Wystarczy być naszym czytelnikiem i zarejestować się na platformie www.libra.ibuk.pl

Zapraszamy po kody PIN do Biblioteki.  Więcej informacji pod numerem telefonu: 15 8655390

IBUK-1

Ibuk-2