W ten przedświąteczny czas odwiedził naszą Bibliotekę i małych Czytelników Teatr Edukacji i Profilaktyki " MASKA" z Krakowa ze spektaklem " Świąteczny dar - magia i czar ".

Pouczająca opowieść o marzeniach, odwadze i przyjaźni osadzona w bajecznej, zimowej scenerii świetnie wkomponowała się w czas oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Ta mądra historia ukazana w przedstawieniu nastrajała do refleksji nad sobą i swoim postępowaniem. Mały Tygrysek i jego przyjaciele zabrali najmłodszych w wyprawę pełną przygód. Fabuła spektaklu odniosła się do trwałych wartości, takich jak dobro, przyjaźń i uczciwość a zabawne perypetie Tygryska nie pozwalały się nudzić i rozbawiały do łez. Spektakl zakończył się spotkaniem z Mikołajem, który podarował przybyłym dzieciom słodkości.

Spektakl Mikołajkowy 19r.-1Spektakl Mikołajkowy 19r.-2Spektakl Mikołajkowy 19r.-3Spektakl Mikołajkowy 19r.-4Spektakl Mikołajkowy 19r.-5Spektakl Mikołajkowy 19r.-7Spektakl Mikołajkowy 19r.-9Spektakl Mikołajkowy 19r.-6Spektakl Mikołajkowy 19r.-8Spektakl Mikołajkowy 19r.-10

Nowe książki
  • Nowości sierpnia-4
  • Ibuk-2

UG Klimontów WBP Kielce

MAK + Biblioteka +

Facebook Instytut Książki

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Dyskusyjny Klub Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2014 – 2020

Program Rozwoju Bibliotek

Szwajcarsko-Polski Program Współpracy

Biuletyn Informacji Publicznej

Program Szwajcarski - Ministerstwo Rozwoju

Kanał GBP Klimontów