Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie przygotowała mikołajkowy prezent dla swoich najmłodszych czytelników. Zaprosiliśmy teatr kukiełkowy Pinokio, który wystawił bajkę "Przygody Janka i Dziadka Mroza". Bajka opowiadała historię Janka zamienionego w niedźwiedzia. Była to kara za jego złe uczynki. Janek poznał piękną Małgosię, dzięki której zmienił swoje postępowanie. W bajce pojawiły się także dobre i złe postaci - Dziadek Mróz i CZarownica. Historia, jak to w bajkach bywa miała dobre zakończenie i pokazała dzieciom co jest dobre a co złe.

Spotkanie Mikołajkowe-1Spotkanie Mikołajkowe-2Spotkanie Mikołajkowe-8Spotkanie Mikołajkowe-7Spotkanie Mikołajkowe-5Spotkanie Mikołajkowe-4Spotkanie Mikołajkowe-6

• Nowości sierpnia-3
  • Nowości 2017-1.-7