Wyniki konkursu "Lato z książką"

Szanowni Czytelnicy.

Ogłaszamy wyniki wakacyjnego konkursu fotograficznego " Lato z książką".

Organizatorem konkursu była Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Klimontów Pan Marek Goździewski.

Komisja konkursowa oceniła wszystkie nadesłane na naszą skrzynkę pocztową prace.

Zdjęcia oceniane były pod kątem ich oryginalności, nieszablonowego podejścia do tematu i estetyki wykonania. Prace spełniały wymogi Regulaminu Konkursu. Komisja przyznała pięć wyróżnień w Konkursie i nagrodziła :Julię Kawińską, Patryka Kawińskiego, Wiktorię Nawrocką, Aleksandrę Kowalską oraz Hannę Rożek. Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłowych prac i zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród do naszej biblioteki.

Poniżej prezentujemy wyróżnione prace

Konkurs Lato-1Konkurs Lato-2Konkurs Lato-4Konkurs Lato-3Konkurs Lato-5

• Córka Łowcy Wampirów
  • Opis:

Autor: Jana Oliver

• Nowość-1

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie, ul. Krakowska 19, 27-640 Klimontów