Spektakl Mikołajkowy 2019 - odwiedziny Św. Mikołaja

W ten przedświąteczny czas odwiedził naszą Bibliotekę i małych Czytelników Teatr Edukacji i Profilaktyki " MASKA" z Krakowa ze spektaklem " Świąteczny dar - magia i czar ".

Pouczająca opowieść o marzeniach, odwadze i przyjaźni osadzona w bajecznej, zimowej scenerii świetnie wkomponowała się w czas oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Ta mądra historia ukazana w przedstawieniu nastrajała do refleksji nad sobą i swoim postępowaniem. Mały Tygrysek i jego przyjaciele zabrali najmłodszych w wyprawę pełną przygód. Fabuła spektaklu odniosła się do trwałych wartości, takich jak dobro, przyjaźń i uczciwość a zabawne perypetie Tygryska nie pozwalały się nudzić i rozbawiały do łez. Spektakl zakończył się spotkaniem z Mikołajem, który podarował przybyłym dzieciom słodkości.

• IBUK-1