Boże Narodzenie 2020r.

BN20r.-1

Informacja dla użytkowników - Covid 19

Od 30 listopada 2020r. przywracamy częściową działalność naszej Biblioteki.

Nadal obowiązuja wymogi bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora sanitarnego.

INFORMACJA O CZASOWYM ZAMKNIĘCIU

W związku z bardzo dużą liczbą i wzrostem  zakażeń koronawirusem, zapowiedzią premiera o zamknięciu instytucji kultury oraz rekomendacją Biblioteki Narodowej, Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie

zostaje zamknięta dla użytkowników od 7 do 29 listopada 2020r.

Termin zwrotu materiałów bibliotecznych, który przypada na czas zamkniecia biblioteki zostanie automatycznie prolongowany.

Zachęcamy do korzystania z zasobów bazy IBUK LIBRA.

Spotkanie autorskie online z Agnieszką Frączek

A.Frączek-1

Informacja dla czytelników - Covid 19.

Szanowni Czytelnicy.

W związku z pogarszajacą się sytuacja epidemiczną w kraju ograniczamy wolny dostep do księgozbioru oraz Czytelni M - GBP.

Zachowane zostają wymogi bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

• Nowości 2017-10
  • Nowość-3