FERIE 2018

Ferie 18-1

Spotkanie DKK - 02.2018r.

Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 05.02.2018r. o godzinie 15.00.

Tematem spotkania będzie książka " Nadzieja na kńcu świata"  autorstwa Sarah Lark.

DKK 01.18r.-1

DKK 01.18r.-2   DKK 01.18r.-3

IBUK LIBRA 2018

Ibuk-1Ibuk-2

UWAGA, UWAGA !!!

Jesteś uczniem szkoły średniej, studentem, chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Przyjdź do naszej Biblioteki po kod dostępu IBUK LIBRA. Jako nasz czytelnik otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy.

Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. W.Gombrowicza w Kielcach i Wydawnictwem Naukowym PWN oferuje książki dostępne w bazie IBUK LIBRA.

Życzenia Świąteczne 2017

BN2017-1

Spotkanie Mikołajkowe - fotorelacja

Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie przygotowała mikołajkowy prezent dla swoich najmłodszych czytelników. Zaprosiliśmy teatr kukiełkowy Pinokio, który wystawił bajkę "Przygody Janka i Dziadka Mroza". Bajka opowiadała historię Janka zamienionego w niedźwiedzia. Była to kara za jego złe uczynki. Janek poznał piękną Małgosię, dzięki której zmienił swoje postępowanie. W bajce pojawiły się także dobre i złe postaci - Dziadek Mróz i CZarownica. Historia, jak to w bajkach bywa miała dobre zakończenie i pokazała dzieciom co jest dobre a co złe.

Spotkanie Mikołajkowe-1Spotkanie Mikołajkowe-2Spotkanie Mikołajkowe-8Spotkanie Mikołajkowe-7Spotkanie Mikołajkowe-5Spotkanie Mikołajkowe-4Spotkanie Mikołajkowe-6