Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

warsztaty online-1

Informacja Covid 19

Szanowni Czytelnicy

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie informuje, że od 01.10.2020r. wznawia dostępność do wolnego dostępu do księgozbioru oraz Czytelni biblioteki. Zachowane zostają wymogi bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej, Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wyniki konkursu "Lato z książką"

Szanowni Czytelnicy.

Ogłaszamy wyniki wakacyjnego konkursu fotograficznego " Lato z książką".

Organizatorem konkursu była Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Klimontów Pan Marek Goździewski.

Komisja konkursowa oceniła wszystkie nadesłane na naszą skrzynkę pocztową prace.

Zdjęcia oceniane były pod kątem ich oryginalności, nieszablonowego podejścia do tematu i estetyki wykonania. Prace spełniały wymogi Regulaminu Konkursu. Komisja przyznała pięć wyróżnień w Konkursie i nagrodziła :Julię Kawińską, Patryka Kawińskiego, Wiktorię Nawrocką, Aleksandrę Kowalską oraz Hannę Rożek. Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłowych prac i zapraszamy po odbiór dyplomów oraz nagród do naszej biblioteki.

Poniżej prezentujemy wyróżnione prace

Konkurs Lato-1Konkurs Lato-2Konkurs Lato-4Konkurs Lato-3Konkurs Lato-5

"Świętokrzyskim szlakiem - część III"

Książka Rafała Staszewskiego " Świętokrzyskim szlakiem - część III " jest już dostępna w zbiorach regionalnych naszej biblioteki.

Zapraszamy czytelników do wypożyczania.

Rafał Staszewski-1 Rafał Staszewski-2

• Nowości 2017-10-9